Grafika na ścianę w formie plakatu w ramce czy obraz drukowany na płótnie? To częste pytanie, które zadają sobie osoby planujące zagospodarowanie przestrzeni ściennej w swoim mieszkaniu, w taki sposób, aby była ona atrakcyjna, a zarazem dobrze komponująca się ze stylem pomieszczeń.

Na przestrzeni ostatnich lat bardzo modnym rozwiązaniem stały się galerie z plakatami w różnych wielkościach – oparte o grafiki dopasowane do siebie kolorystycznie lub stylistycznie. Szczególnie wykorzystywane są te zestawy w nowoczesnych pomieszczeniach w stylu skandynawskim lub loftowym – czyli wnętrzach o prostym minimalistycznym charakterze.

Obrazy drukowane na płótnie lepiej wpisują się w pomieszczenia zaprojektowane w stylu klasycznym szczególnie sypialnie, gabinety czy domowe biblioteki lub biura. Natomiast plakaty drukowane na papierze częściej wykorzystujemy w pokojach dziecięcych, salonach czy sypialniach.

Nie polecamy także łączenia plakatów z obrazami w bliskiej przestrzeni jednej ściany. Tworząc galerie powinniśmy zdecydować się na jedną jakość i rodzaj.

W naszej ofercie odnajdą Państwo dobrej jakości plakaty drukowane na papierze satynowym o gramaturze140 g/m² oraz obrazy drukowane na wysokiej jakości płótnie. Grafikę natomiast mogą Państwo wybrać z ogromnej bazy plików Adobe Stock.

Obrazy na płótnie                                                                                                                                    Plakaty

https://lotari.test.wdsdev.pl/obrazy-z-nadrukiem/kolekcje.html https://lotari.test.wdsdev.pl/plakaty-z-nadrukiem/pomieszczenie.html